!نمرات...انتخاب واحد...نظرات!

سلام دوستان..!

تا این لحظه ١٠ نفر تو نظر سنجی شرکت کردند و ٩ نفر قبولی داشتیم و فقط یک نفر ردی داشتیم تو درس طراحی الگوریتم..!

در مورد نمره ی درس اسمبلی همونطور که آقای "بهرووووووووزی" گفتند همه پاس کردند این درس رو و آقای دهقانی منتظر آقای بهروزی هستند که نمره ها رو رد کنن..!

در مورد درس مهندسی اینترنت خبری ندارم..!

در کل می تونم بگم نمراتی که اعلام شده در حد انتظارات نبوده و نمی دونم چرا همه فکر می کردیم بیشتر از اینها میشیم ولی کمتر شدیم..!

امیدوارم نمره های باقیمانده بالا باشه..!

در مورد انتخاب واحد پیشنهاد میدم از شنبه یا یکشنبه تا چهارشنبه بحث کنیم..!

یعنی هفته ی آینده رو کلاً برای بحث روی انتخاب واحد قرار بدیم تا هم نمرات کامل اعلام شده باشه هم اینکه تا روز پنجشنبه به نتیجه برسیم..!

ولی لازم میدونم در مورد نظرات دوستان مواردی رو اطلاع رسانی کنم..!

اول اینکه آقای "الف" و همچنین آقای "مومنی" پیشنهاد دادن که درس "ریاضی مهندسی" برداشته بشه بجای "مهندسی نرم افزار" در این ترم..!

آقای/خانم "abm" به دلیل احتمال زیادی که وجود داره که استاد دهقانی این ترم آخرین ترمی باشه که تو این دانشگاه تدریس می کنه و درس "برنامه سازی سیستم" رو هم درس میدن، گفتند که حتماً این درس رو برداریم..! من خودم  موافقم با این کار..!

 

در پایان باید به اطلاعتون برسونم که نظر سنجی طراحی الگوریتم تا پایان روز شنبه 3 بهمن 1388 فعال می مونه و بعد از اون نتیجه نهایی اعلام میشه..!

از اواخر روز شنبه یا روز یکشنبه 3 یا 4 تا نظر سنجی جدید تو سایت قرار می گیره که بین 3 قسمت دو درسی که می تونیم یک درس انتخاب کنیم، با رای اکثریت 3 درس رو انتخاب کنیم.

و همچنین می تونیم در مورد دروس عمومی هم نظر سنجی ای قرار بدیم تو سایت تا درسهایی که بیشترین رای رو میارن انتخاب بشن.

 

منتظر نظرات، پیشنهادات، انتقادات و همچنن راهنمایی ها و اطلاع رسانی شما دوستان عزیز هستیم.!

موفق و پیروز باشید.

/ 4 نظر / 13 بازدید
R

سلام آقای ستار ممنون از اینکه سریع آپدیت میکنید اینجوری که معلومه آمار افتاده های طراحی کمه ولی یه فکری به حال افتاده ها هم بکنید انتخاب واحد سنجیده باشهوبرنامه نویسی سیستم حتما این ترم برداریم نمره هام به نظرم خیلی خرابه منتظرم واحدهای پیشنهادیتون به درد همه بخوره ببازم ممنونم از زحمتات مرسی وموفق باشی

م

سلام بچه ها کسی استاد کاظمی رو میشناسه ؟من میگم اگه بشه طراحی شی گرا رو باهاش برداریم

میم

سلام من واحدهیی که پیشنهاد میدم اینه :آمار-شیوه ارائه-شی گرا(کاظمی)-صفحات وب-ریاضی مهندسی-برنامه سازی سیستم-تربیت بدنی-اندیشه(به شرطی که استاد موسوی تدریس نکنه)یا انقلاب

s.A - توجه توجه

توجه . توجه . توجه . توجه : سایت دانشگاه روز پنجشنبه واسه انتخاب واحد بازه . دوستانی که تمایل دارند با دوستانشان با هم انتخاب واحد کنند پنجشنبه ساعت 8 صبح (زود بیایید تا گروه ها پر نشه چون بچه های گروه دو هم قصد دارند واحد های پیشنهادی توسط آقای ستار رو بردارند )دانشگاه بیاییند تا اون طوری که دوست داریم انتخاب واحد کنیم از آقای ستار هم تقاضا می کنیم که با دوستانی که با آنها در ارتباط هستند تماس بگیریند و به آنها اطلاع دهند . و آنهایی که در یزد نیستند را از طریق سایت مطلع کنند . ممنون اگر اطلاع رسانی را انجام بدهید .