انتخاب واحد

سلام دوستان..!

اول از همه به اطلاعتون برسونم که بچه ها رفتند دانشگاه و در مورد انتخاب واحد از استاد باقری پرسیدند: ما که انتخاب واحد مقدماتی نکردیم باید چیکار کنیم حالا که نمیذارم انتخاب واحد کنیم؟!

آقای باقری گفتند: من یادم رفته به شما بگم.. الانم آموزش جوابگو هست نه من..!

آموزش هم اینطوری که خبر رسیده تا ١٢ ساعت تخفیف داده ولی گفته اتفاقی نمیفته دیرتر انتخاب واحد کنید، فقط شاید گروههایی که میخواید بگیرید پر بشه.. همین..!

به هر حال تماسی که با یکی از دوستان گرفتم با عصبانیت تمام اعلام کردند که در حال جنگ با آموزش و باقری و ... هستند و از همینجا التماس دعا دارم برای این دوستان تا سر بلند بیرون بیان از این میدان جنگ.! (خدا بخیر کنه)!

در مورد نظر سنجی ها باید به اطلاعتون برسونم که نتایج قطعی شده و از این قراره:

در نظر سنجی اول درس طراحی صفحات وب با ٨ رای انتخاب شد و درس هوش مصنوعی با ٢ رای رفت برای ترم بعد.

در نظر سنجی دوم درس ریاضی مهندسی با ٩ رای انتخاب شد و درس مهندسی نرم افزار با ١ رای رفت برای ترم بعد.

در نظر سنجی سوم درس برنامه سازی سیستم با ٨ رای قطعی بدون رقیب انتخاب شد و درس معماری کامپیوتر که بدون رای موند رو فرستاد برای ترم بعد.

در نظر سنجی چهارم درس طراحی سیستم های شی گرا با ٧ رای به استاد کاظمی (Java) انتخاب شد و استاد باقری (#C) بدون رای شدند.

(البته در مورد این نظر سنجی کسانی هستند که مایلند این ترم #C رو بگیریم ولی در کل همه چیز به امروز بعد از ظهر و نظرات دوستان بستگی داره)

در نظر سنجی پنجم (آخر) دروس عمومی:

1- درس انقلاب اسلامی با 7 رای اخذ شده

2- درس اندیشه اسلامی 2 با 4 رای اخذ شده

3- درس تاریخ اسلام با 3 رای اخذ شده

4- درس تربیت بدنی بدون رای

به ترتیب در اولویت های اول تا چهارم انتخاب قرار گرفتند.

 

دوستان عزیز نظر سنجی به پایان رسید و نتایج اعلام شد.

از الان فرصت دارید نظراتتون و برنامه های پیشنهادیتون رو نسبت به ساعت تشکیل کلاس ها و اساتید درس ها اعلام کنید تا قبل از شروع انتخاب واحد به جمع بندی برسیم.

به همه ی دوستان خبر بدید خواهشاً...!

در ضمن دوستانی که رفتند دانشگاه اطلاع دادند که داخل دانشگاه دارن یک بالن میسازن که عکس اون تا بعد از ظهر روی سایت قرار میگیره..!

گالری تصاویر هم فعالیت خودش رو شروع کرده و اولین عکس های در دسترس که عکس مسابقه معماری بوده ارسال شده و قابل مشاهده است.

قرار شده از یک بالن تو مدرسه پرده برداری بشه.

 به زودی تصاویر این موضوع هم ارسال و قابل نمایش میشن.

در ضمن تو نظر سنجی معدل شرکت کنید لطفاً...! مطمئن باشید هیچ اسم و نشونی ازتون به جا نمیمونه و هیچ کسی نمیفهمه شما چه رأیی دادید..!

موفق باشید.

/ 9 نظر / 40 بازدید
ر.کلانتری

سلامان شاالله موفق باشید به ما هم سر بزنین و حتما نظر بدین با تشکر.

S.2.H

سلام یه سوال برام پیش اومده اونم اینه که سلام مخصوص هم داریم ؟ آخه یکی به من سلام مخصوص کرده نکنید این کارا رو همینجورش 1000تا حرف پشت سرمون هست بی خیال به هر حال این بهرووووووووووزی هرکی هس راس میگه منم از جهادیا شنیدم چیزی بارش نیس موندیم به خدا تو نظرسنجیا شرکت کنید تکلیفمونو بفهمیم please بیست سوالی هم پابرجاست ارادتمند همه . . .

میم

سلام بچه ها ی ترم 3 از باقری راضی نبودن

mrs motahariyan

barnameye khobiye,saat 12/30emshab miram vase entekhab vahed.ama 2ta riaziya saatesh poshte sare hame,khasta konande mishe.babate jam avari in darsa va saata mamnoon.komake bozorgi bod.

گربه

در مورد این قسمت که نوشتین شناسایی نمی شید . ( شما که خیلی راست میگید ما هم که هالو..................)

میم

سلام فقط اومدم جواب s2hرو بدم بابت اینکه پرسیده بودن مگه سلام مخصوص هم داریم....من به سید حسن نصرالله سلام مخصوص کردم نه به ایشون ایشون خودشون گفتن که سیدحسن نصرالله نیستن مگه نه آقایs2h

میم

خب خدارو شکر در ضمن بابت راه اندازی این سایت و کارایی که انجام دادین خصوصا عکسا به همتون خسته نباشید ودست مربزاد میگم

میم

سلام به همگی در مورد بیست سوالی هرچند که دیگه آقای حسینی شناسایی شد اما به نظر من چیزی که هم تو نظرسنجیا هم توی دانشگاه(مدرسه)به کار میبردن همین کلمه مدرسه بود

میم

سلام آره دوشنبه میریم مدرررررررسه اولین کلاس هم انقلاب دیگه درسته؟