انتقادات و پیشنهادات

دوستان عزیز، این وبلاگ مختص به شخص من نیست.

من فقط تو این وبلاگ یه نویسنده و هماهنگ کننده ام. این وبلاگ همونطور که از عنوانش پیداست وبلاگ دانشجویان کامپیوتر دانشگاه امام جواد (ع) یزد هست.

به گوش خودم شنیدم که بعضی از دوستان این وبلاگ رو وبلاگ من خطاب کردن و میلی هم به همکاری یا ارائه نظر ندارن تو این وبلاگ. اگه ما خودمون داشته هامون رو مدیریت نکنیم و نسازیم که نمیشه.

دوستان عزیز، من از روز اول از شما طلب همکاری کردم. گفتم مشخصاتتون رو بدید تا نویسنده ی وبلاگ بشید که هم از مسئولیت من کم بشه و این وبلاگ رو مختص من ندونن و هم بتونیم با این کار همکاری بهتر و بیشتری داشته باشیم.

هنوز هم دیر نشده، به ایمیل من (hmd.sattar@gmail.com) ایمیل بزنید تا من براتون دعوتنامه ارسال کنم و شما رو نویسنده ی وبلاگ کنم تا مثل دوستان عزیزی که اسمشون تو قسمت نویسندگان وبلاگ هست بتونیم با هم همکاری کنیم.

باز هم منتظر شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما هستم تا بتونیم به کمک هم، مکانی مجازی بسازیم تا باعث دوستی و یکی شدن همه ی دوستان با هم بشه.

/ 1 نظر / 13 بازدید
اسماعيل مؤمني

سلام عيد مبعث مبارک ميخواستم بگم که فردا روز بعثت پيامبر اسلام هستش نه روز تولد حضرت محمد (ص) و امام صادق(ع) ! پس متن تبريک تو صفحه اصلي رو عوض کنيد. برا همه دوستان آرزوي موفقیت و خوشحالي مي کنم