مهندسی اینترنت...اسمبلی...شهریه...انتخاب واحد و ...!

سلام دوستان.!

اول از همه عذر خواهی می کنم بابت وقفه ای که تو آپ کردن این وبلاگ و اطلاع رسانی ایجاد شد..!

خوب بالاخره نمره ی درس مهندسی اینترنت هم اعلام شد..! خوشبختانه به نظر من نمره های خوبی رد شده..! این امتحان رو من خیلی خوب نداده بودم اما خوب نمره ام خیلی بد نشده..!

در مورد نمره ی درس اسمبلی هم باید به اطلاعتون برسونم که آقای بهروزی تماسی با استاد گرفتند و آقای دهقای گفتند که فعلاً تهران هستند و به محض اینکه برگردند یزد نمره ها رو به دانشگاه تحویل می دهند و اعلام میشه..!

و اینطوری که من متوجه شدم همه پاس کردند این درس رو و کسی افتاده نداریم..!

«شهریه»

در مورد شهریه آقای/خانم "میم" نظر دادن و اعلام کردند که آخرین مهلت پرداخت شهریه امروز هست..!

البته دانشگاه تو اطلاعیه هایی که اعلام کرده چیزی از مهلت پرداخت شهریه نیاورده..!

شما برای اینکه بتونید انتخاب واحد کنید باید شهریه رو پرداخت کنید..(٢۵٠٠٠٠٠ ریال)! اینطوری که شنیده میشه از فردا سایت دانشگاه بسته میشه، ولی معلوم نیست که تا کی بسته بمونه..!

برای اینکه بتونید شهریه رو امروز پرداخت کنید و خیالتون هم راحت باشه،‌ به قسمت شهریه تو سیستم گلستان برید، فیلد مبلغ رو که به احتمال زیاد "٠" هست تغییر بدید و بنویسید ٢۵٠٠٠٠٠ ریال، روی لوگوی بانک تجارت کلیک کنید و شهریه رو پرداخت کنید.

به پیغامی که بعد از پرداخت شهریه داده میشه توجه کنید که عملیات پرداختتون با موفقیت انجام شده باشه..!

«نتیجه نظر سنجی درس طراحی الگوریتم»

قبل از اینکه در مورد انتخاب واحد بنویسم باید به اطلاعتون برسونم طی نظر سنجی ای که انجام شد برای اینکه مشخص بشه تعداد قبولی ها و ردی های درس طراحی الگوریتم چند نفر هستند، ١٣ نفر شرکت کردند که ١٢ نفر قبول و ١ نفر مردود شده اند در این درس..!

 میرسیم به «انتخاب واحد»...!

خوب برای اینکه بهتر بتونیم بین درس هایی که باید برای این ترم انتخاب کنیم به همفکری برسیم لازم دیدم نظر سنجی هایی رو در سایت قرار بدم تا دوستان شرکت کنن و به نتیجه ی مشترکی برسیم..!

نظر سنجی ها در پنل سمت چپ وبلاگ قرار گرفته و شما دوستان عزیز باید در تمامی آنها شرکت داشته باشید.!

در نظر سنجی های اول تا سوم (بین درس های طراحی صفحات وب - هوش مصنوعی، مهندسی نرم افزار - ریاضی مهندسی و معماری کامپیوتر - برنامه سازی سیستم) شما باید بین هر دو درس یکی رو انتخاب کنید، یعنی سه تا نظر سنجی تا اینجای کار باید شرکت کنید تا ٣ درس از ۶ درس آورده شده برای انتخاب مشخص بشه..!

در نظر سنجی بعدی شما باید برای درس طراحی سیستم های شی گرا مشخص کنید کدوم استاد و زبان ارائه مورد نظر خودتون رو تا بتونیم با هم بهترین استاد رو برای ترم بعد و این درس انتخاب کنیم.

نظر سنجی بعدی (پایین ترین نظرسنجی) که برای دروس عمومی در نظر گرفته شده، شما باید دو بار شرکت کنید. یعنی یکبار از بین ۴ درس یکی رو انتخاب کنید و نظر بدید و در مرحله ی بعد از بین ٣ درس باقی مانده یک درس رو انتخاب و نظر بدید تا بتونیم دو درس (٣ یا ۴ واحد) انتخاب کنیم.

فقط خواهش می کنم در نظر سنجی ها بجز دروس عمومی یکبار شرکت کنید...!

نکته ی دیگه ای که باید مطرح کنم اینه که نظر سنجی ها تا تاریخ 7 بهمن ساعت 12 ظهر فعال می مونه و از ساعت 12 ظهر تا 12 شب بحث های نهایی در مورد درسهایی که رای آوردند انجام میشه.!

تا این لحظه هم که حدود 19 ساعت از شروع نظر سنجی و قرار گرفتن آنها تو سایت میگذره درسهای:

طراحی صفحات وب (با 5 رای)

ریاضی مهندسی (با 6 رای)

برنامه سازی سیستم (با 5 رای)

انتخاب شده اند و در درس طراحی سیستم های شی گرا:

استاد کاظمی (با 4 رای) و استاد باقری (با 0 رای)(به گوش استاد نرسه که همه می افتند تو درسهای که با استاد باقری داریم) همچنان در رقابتندنیشخند

و در دروس عمومی درسهای:

انقلاب اسلامی (با 4 رای) و اندیشه اسلامی2 (با 4 رای) در حال انتخاب شدن هستند.

«نظرات و پیشنهادات»

آقای مومنی درس های زیر رو پیشنهاد دادن و توضیح دادن که پیشنهاد درس هاشون بر این اساسه که این ترم و ترم آینده درس ها سنگین نباشه و میزون باشه.!

-طراحی صفحات وب

-برنامه سازی سیستم

-ریاضی مهندسی

ودر مورد درس شی گرا که یکی از بچه های محترم کلاس (آقای/خانم "میم") سوال کرده بودن آقای مومنی هم نظرشون اینه که با استاد کاظمی برداریم و تا حدودی که خبر داشتن ایشون نسبتا استاد خوبیه (درس دادن ، نمره دادن و ...)

خانم/آقای "R" پیشنهاد دادند که دوستانی که به سایت سر میزنن به دوستان همگروهی که می تونن و میشناسن خبر بدن که یا به سایت سر بزن همه یا اینکه نظراتشون رو به اطلاع بقیه از طریق دوستان برسونن..!

(آقای/خانم "bj") سعی می کنم ساعت شروع انتخاب واحد رو پیگیری کنیم و به اطلاعتون برسونیم.

آقای/خانم "میم" پیشنهاد دادن به علت اینکه استاد درس اندیشه اسلامی2 آقای موسوی هستند و اینکه کسانی که با این استاد درس داشتن ازشون راضی نبودند و حتی بچه ها رو میندازن تو این درس، این ترم برنداریم این درس رو تا شاید ترم های آینده این استاد تغییر کنه..!

در ضمن اگر مشکلی، خبری، سوالی و یا ... بود می تونید به ID من پیغام بدید..!

من اکثر مواقع آنلاین هستم..! (وضعیت آنلاین بودن یا نبودن من در پایین پنل سمت چپ مشخص میشه و میتونید با کلیک بر روی بنری که هست به ID من پیغام بدید. (our.reallove))

امیدوارم موفق و پیروز باشید هر کجا که هستید.!

منتظر نظراتتون هستیم.

«انتهای پست»

/ 5 نظر / 100 بازدید
s.A - توجه توجه

توجه . توجه . توجه . توجه : سایت دانشگاه روز پنجشنبه واسه انتخاب واحد بازه . دوستانی که تمایل دارند با دوستانشان با هم انتخاب واحد کنند پنجشنبه ساعت 8 صبح (زود بیایید تا گروه ها پر نشه چون بچه های گروه دو هم قصد دارند واحد های پیشنهادی توسط آقای ستار رو بردارند )دانشگاه بیاییند تا اون طوری که دوست داریم انتخاب واحد کنیم از آقای ستار هم تقاضا می کنیم که با دوستانی که با آنها در ارتباط هستند تماس بگیریند و به آنها اطلاع دهند . و آنهایی که در یزد نیستند را از طریق سایت مطلع کنند . ممنون اگر اطلاع رسانی را انجام بدهید .

س

سلام . یکی از درس های عمومی رو انتخاب کنید و به بقیه دوستان اطلاع دهید که همه با هم باشیم .

kh

لطفا اگه امکان داره به دوستان اطلاع دهید که حتما خصوصا در روز چارشنبه که آخرین روز است از این سایت بازدید کنند تا از وضعیت انتخاب واحد با خبر شوند . اگه امکان داره در ساعت اولیه شروع انتخاب واحد شما ساعت برگزاری کلاس ها را چک کنید و به اطلاع دوستان برسانید .

میم

سلام یه سئوال اگه تا پنجشنبه نمره اسمبلی رو ندن به نظر شما میشه برنامه سازی سیستمو بر داریم ؟به نظر من نمیشه کی با ستاد دهقان در ارتباطه بهشون بگه خواهشا تا چهارشنبه نمره ها رو اعلام کنه

منیره شفیعی

سلام .....من دانشجوی پیام نور تیران هستم...خیلی خوشم اومد از وبتون.......موید باشید.....