شروع ترم جدید(بهمن 89-88)

سلام دوستان عزیز..!

چه زود ترم اول تموم شد و ترم جدید شروع شد...!

الان دیگه ما ترم ٢ هستیم و بعد از گذشتن از این ترم انشاالله فقط ٢ ترم برامون میمونه..!

سال آینده همین موقع ها ما هم داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد هستیم و باید کم کم شروع کنیم به خوندن درسهامون برای کنکور سال آینده ...!

امیدوارم بتونیم راه موفقیت رو تو دوره کاشناسی و همچنین تو دوره های بالاتر طی کنیم و در آینده ای که چندان هم دور نیست بتونیم هر کدوم از ما یکی از کسانی باشیم که اول از همه مایه سربلندی خانواده و خودمون و جامعه مون باشیم..!! (انشاالله)

کلاسهای این ترم از امروز‌ (١٠ بهمن ١٣٨٨)‌ شروع شده که خوشبختانه با توجه به اینکه اکثریت ما (بچه های گروه ١) با هم هستیم و کلاسهامون در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هست کلاسهای ما از روز دوشنبه (١٢ بهمن ١٣٨٨)‌ شروع میشه و با توجه به پرس و جو هایی که من از بچه های گروه داشتم اکثریت بچه ها این هفته در کلاسها حاضر میشن و میشه گفت کلاسها از روز اول تشکیل خواهد شد.

امیدوارم اگر طی این مدت که برای انتخاب واحد و هماهنگی ها فعالیت می کردیم کمکاری صورت گرفت، بخشیده باشید و این سایت تونسته باشه کمکی برای بهتر انتخاب واحد کردن و همچنن با هم بودن در ترم آینده بوده باشه..!

البته باید به اطلاعتون برسونم که این وبلاگ به فعالیت خودش ادامه میده و حداقل تا پایان دوره کاشناسی ورودیهای ٨٨ (که خودمون باشیم) انشاالله فعالیت می کنه..!

امیدوارم موفق و موید باشید.!

همواره منتظر نظرهای گرمتونم هستیم و خبرهای مهم رو به اطلاعتون می رسونیم..!

التماس دعا..!

ح.ستار

/ 4 نظر / 9 بازدید
S.2.H

سلام مجلس نیوفته . . . سایتو ولش کردینا یه سر بزنید حالا ارادتمند همه . . .

سحر

سلام اول از همه هنوز ورودی به حساب میاید و ورودتون رو تبریک میگم.یه خرده به اندازه یه ترم دیر شده ولی شما به بزرگیتون ببخشید که نتونستیم به موقع تبریک بگم البته مستر اولیا از خجالتتون با شولی بر اومد[لبخند] به هر حال امیدوارم موفق بلاشید و وبلاگتون مثل وبلاگ منم بی ربط نباشه. با عرض پوزش چون میدونم با رک بودن من آشنا نیستید.من از هر کلمه ای که به نظرم مناسب تر باشه هر وقت استفاده میکنم.بی ربطم الان به نظرم مناسب اومد بگذریم من همیشه گفتم تنها گروههای که واقعا تو دانشگاه ما شبیهه دانشجوان و اکتیون دو گروهن .یکی شما ها که خیلی اکتیوید(شاید م الان داغ باشید و بعدن درست شید)یکی مدیریت های 87 به هر حال برای موفقیتتتون دعا میکنم. خدا با این گندمی و دهقان و صحتی امیدوارم بهتون صبر ایوب هم داده باشه[خداحافظ]

S.2.H

سلام دیگه داره آخر سال میشه و . . . امیدوارم چیزی نگفته باشم که کسی رو برنجونه اگه هم خدای ناکرده اینجور خبطی کردم امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشیدم. ایشالله سا ل خوبی داشته باشین. بهترین آرزوها رو واستون دارم. ارادتمند (همه) . . . حسینی.

شیخ

سلام خیلی به این نیاز دارم که بدونم یکی از قبولی های کامپیوتر جواد برنامه نویسی و مدار منطقی رو چند زده